Czy Katan pokona swoją przeszłość?

Katan i Alina to bohaterowie, których przeszłość skrywa wiele tajemnic. Prowadzą mroczne życie, a ich wewnętrzny świat jest pełen bólu. Czy będą potrafili przezwyciężyć trudności i razem napisać szczęśliwą historię? O tym w książce Agnieszki Lingas-ŁoniewskiejKatan. Gangsta Paradise. Tom 2 do zamówienia.

Jak bolesna przeszłość wpływa na teraźniejszość?

Katan, a właściwie Jędrzej Katański pracuje dla gangstera Reno. Jest ochroniarzem jego rodziny, do której należą dziewczyna Maria oraz syn Antoni. Katan jest również współwłaścicielem klubu Prozac, w którym pracuje Alina. Dziewczyna jest przyjaciółką Marii. Pochodzi z wpływowej rodziny i jest wygadana. Gdy spotyka na swojej drodze Katana tych dwoje zaczyna coś łączyć. Czy mężczyzna, który z powodu trudnej przeszłości nie potrafi porozumieć się z drugim człowiekiem i wypowiada się bardzo rzadko będzie w stanie dogadać się z Aliną? Dziewczyna postanawia nie odpuszczać i powalczyć o uczucie, które się między nimi rodzi. Czy będzie w stanie zbliżyć się do Katana? A może wydarzenia z przeszłości nie pozwolą im się porozumieć? 

Druga część cyklu

Historia Katana i Aliny to druga część cyklu “Gangsta Paradise” napisanego przez znaną polską pisarkę Agnieszkę Lingas-Łoniewską. Pierwsza część serii opowiada historię biznesmena i gangstera Reno oraz Marii. W trzeciej części cyklu pojawia się historia gangstera Pako oraz piosenkarki Kai. 

Kim jest Agnieszka Lingas-Łoniewska?

Agnieszka Lingas-Łoniewska to znana polska pisarka, która ma na swoim koncie kilkadziesiąt książek. Pisze powieści w różnych gatunkach od fantasy i science fiction przez horror, kryminał, sensację i thriller po literaturę obyczajową oraz romans. Ma na swoim koncie m.in. takie tytuły jak: “Gdzie moje Love Story”, “Kiedy budzą się motyle”, “Ogniste serca”, “Niezapowiedziany gość”, “Zasypani zakochani”, “Gdyby miało nie być jutra”, “Zakochane Zakopane latem”, “Przyjdę, gdy zaśniesz”, “Teraz cię rozumiem, mamo”, “Rozpalone zmysły”, “Niegrzeczne święta”, “Molly”, “Tylko raz w roku”, “Ludzie potrafią latać” oraz w “Szpilkach od Manolo”.