Czy Katan i Alina odnajdą drogę do wspólnego szczęścia?

Przeszłość wpływa na każdego. Czasem przeżycia są tak trudne, że każdego dnia serce rozpada się na nowo. Czy Alina będzie w stanie uleczyć złamane serce Katana? A może to on będzie w stanie pomóc jej? Jaką historię skrywa ich przeszłość? Katan. Gangsta Paradise. Tom 2 na święta to historia dwójki ludzi, którzy w przeszłości zostali zranieni, a teraz próbują na nowo otworzyć się na drugiego człowieka.

Jak pokonać traumy z przeszłości?

Katan jest  współwłaścicielem klubu Prozac. Jest także ochroniarzem rodziny gangstera Reno, czyli jego dziewczyny Marii oraz syna Antoniego. Ma za sobą trudną przeszłość i jego kontakt z drugim człowiekiem ogranicza się do używania półsłówek. Czy pojawienie się w jego klubie Aliny coś zmieni? Alina jest przyjaciółką Marii, dziewczyny Reno. Jest wygadaną blondynką, która wzięła sobie Katana za cel. Od pierwszego spotkania coś między nimi zaiskrzyło i Alina nie zamierza zostawić rozwoju tej historii własnemu biegowi. Postanawia działać. Co z tego wyniknie? Czy dwoje ludzi, którzy z pozoru są zupełnie różni może połączyć coś głębszego? Czy Katan zrozumie, co czuje do dziewczyny i będzie w stanie się przed nią otworzyć? Jak daleko będzie w stanie się posunąć, by wyleczyć traumy z przeszłości i na nowo zacząć żyć?

Kolejna część historii

Katan pojawił się już w pierwszej części cyklu “Gangsta Paradise”, jednak dopiero druga książka jest w pełni poświęcona jego osobie i jego związkowi z Aliną. Pierwsza część serii opisuje historię Reno i Aliny. Jest jeszcze trzecia część, w której czytelnikom zostaje przedstawiona historia piosenkarki Kai oraz gangstera Pako.

Kilka słów o autorce trylogii

Agnieszka Lingas-Łoniewska to jedna z bardziej znanych polskich pisarek. Na jej koncie znajduje się już kilkadziesiąt tytułów, w tym kilka serii. W swoich powieściach łączy różne gatunki, w tym fantastykę, sensację i romans. Jest znana m.in. z takich tytułów jak: “Szpilki od Manolo”, “Gdzie moje Love Story”, “Kiedy budzą się motyle”, “Niezapowiedziany gość”, “Zakochane Zakopane latem”, “Przyjdę, gdy zaśniesz, “Tylko raz w roku” oraz “Molly”.